Anglický letný tábor VAGeS 2018


   
Srdečne pozývame deti do anglického letného tábora prírode

Milí rodičia,

Srdečne pozývame vaše deti do anglického letného tábora v prírode. Tábor tvorí nadstavbu k výučbe angličtiny v Jazykovej škole VAGeS (je však otvorený i pre deti mimo školy). Formou divadla a hry ďalej rozvíja jazykové kompetencie vašich detí a je nesmierne cenným doplnkom k štúdiu absolvovanému počas uplynulého školského roka.    

Kedy: 8.7. – 13.7. 2018  (nedeľa až piatok)

Vek:  7-15 rokov

V cene je zahrnuté ubytovanie, strava, výučba profesionálnymi učiteľmi, poistenie. V cene nie je zahrnutá doprava (je nutné dieťa do tábora dopraviť).

Ako sa prihlásiť:

Svoj záujem o účasť na tábore nám oznámte do 30.6.2018 mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., sms alebo telefonicky na 0903 220 686, alebo nám napíšte tu.

Následne budete vyzvaní k vyplneniu prihlášky, ktorú si môžete stiahnuť aj tu, a uhradeniu zálohy vo výške 80 eur na potvrdenie záväznosti vášho záujmu. Obratom Vám zašleme ďalšie podrobné informácie s organizačnými pokynmi, kontaktmi na učiteľov v tábore atď.

 

Čo robíme v tábore – pozrite si program, video a fotky z minulých ročníkov.

 

Organizátor tábora: Vages-grow, n.o. – nezisková organizácia pri Jazykovej škole VAGeS, Hodžova 25, Nitra, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 0903220686, www.jazykove-kurzy-nitra.sk