Denný anglický letný tábor VAGeS 2018

 
Denný tábor Nitra

 
Srdečne pozývame vaše deti do denného tábora VAGeS City Camp.

Milí rodičia,

Srdečne pozývame vaše deti do denného tábora s angličtinou, ktorý organizujeme v Jazykovej škole VAGeS.     

Kedy: 16.7. – 20.7. 2018  (8.00- 16.00) - tento termín je už obsadený

          6.-10.8.2018 (8:00 - 16:00) - máme voľné termíny, môžete sa prihlasovať

Kde:   JŠ VAGeS, Hodžova 25, Nitra
Vek:   7-15 rokov
Cena: 15 Eur / deň, 60 Eur / týždeň

V cene je zahrnutý pitný režim, obed, pedagogický dozor, pomôcky. 

Ako sa prihlásiť:

Svoj záujem o účasť na tábore nám oznámte do 30.6.2018 mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., sms alebo telefonicky na 0903 220 686, alebo nám napíšte tu.

Následne budete vyzvaní k vyplneniu prihlášky a uhradeniu zálohy vo výške 15 eur na potvrdenie záväznosti vášho záujmu, súčasne Vám zašleme ďalšie podrobné informácie s organizačnými pokynmi, kontaktmi na učiteľov v tábore atď. 

 
Čo robíme v tábore :

Program je zameraný na hry, tvorivé aktivity, súťaže a iné zážitkové aktivity, ktoré prebiehajú v angličtine. Deti zaujmeme a vtiahneme do aktivít tak, aby popri zábave dochádzalo k nenásilnému a prirodzenému učeniu. Čas prázdnin s nami trávia zmysluplne v priateľskom kolektíve nových kamarátov. 

Tábor bude prebiehať v Jazykovej škole VAGeS, ktorá sídli v rodinnom dome s dvorom v príjemnom prostredí Kalvárie, čo umožňuje aktivity vo vnútri i v záhrade, vychádzky na Kalváriu, na nábrežie apod.
O deti sa budú starať dvaja až traja kvalifikovaní pedagógovia. Stravovanie bude zabezpečené v priľahlom reštauračnom zariadení.


Organizátor tábora: Vages-grow, n.o. – nezisková organizácia pri Jazykovej škole VAGeS, Hodžova 25, Nitra,
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 0903220686, www.jazykove-kurzy-nitra.sk