Zájazd do Anglicka - jún 2015

Zájazd do Anglicka - jún 2015

Viac informácií o výukovo-poznávacom zájazde do Veľkej Británie pre deti vo veku 12-17 rokov.

Výukovo poznávací zájazd do Anglicka

Pre mládež vo veku 12-17 rokov organizujeme výukovo poznávací zájazd do Anglicka

Kedy: 21. – 29. júna 2015
Kde: Torquay
Výlety: Plymouth, Exeter, Dartmoor, Brixham, Stonehenge, Windsor, Londýn
Cena: 480 Eur

Podrobnejšie informácie a program zájazdu:
Pokiaľ máte o zájazd záujem, napíšte nám do 15.4.2015 na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte 0903 220 686.

Pozvánka na študijný zájazd do Anglicka

Milí rodičia, Radi by sme Vás informovali o výukovo-poznávacom zájazde do Veľkej Británie pre deti vo veku 12-17 rokov.

V cene zájazdu je zahrnuté: doprava, 16 hodín výučby, strava - plná penzia v rodinách, poistenie účastníkov hromadného zájazdu, sprievodca zo Student Agency, pedagogický dozor z JŠ VAGeS, informačné materiály pre študentov.

V cene nie sú zahrnuté vstupy do múzeí a atrakcií. Po finalizácii programu zájazdu nám agentúra spresní, aká suma bude na vstupy potrebná. Približné ceny jednotlivých atrakcií sú uvedené nižšie v programe.

V cene nie je zahrnuté vreckové. Agentúra odporúča počítať asi s 50 eurami vreckového pre dieťa, je však na Vás, ako zvážite vreckové pre Vaše dieťa podľa zvyklostí v rodine.

Prihlasovanie:

Ak máte záujem o zájazd, oznámte nám to obratom na tel.č. školy 0903 220 686, alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..
Vzhľadom na to, že do mesiaca od potvrdenia objednávky potrebujeme uhradiť za každé dieťa 120 eur zálohu, počítajte s tým, že Vás budeme bezprostredne po oznámení o túto zálohu žiadať.
Nie je podmienkou, že deti musia byť z našej školy. Ak Vaše deti majú kamarátov so záujmom o zájazd, je možné ich prihlásiť.

Návrh programu pro jazykový pobyt v Torquay - 9 dní (16 lekcí):

1. den Odjezd ráno ze Slovenské republiky z místa podle vašeho výběru.

2. den ráno příjezd do Velké Británie, odpoledne příjezd do Torquay, prohlídka města – návštěva Babbacombe Model Village (6,25 GBP), večer setkání s hostitelskými, které si studenty odvezou domů, večeře v rodině.

3. den Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne prohlídka města Plymouth - přístav, který sehrál důležitou úlohu v historii, návštěva National Marine Aquarium (6 GBP), kde můžete vidět množství mořských živočichů (žraloci, mořští koníci, želvy,...), večeře s rodinou.

4. den Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do Exeteru - hlavního města Devonu, procházka městem, dle zájmu prohlídka katedrály (2 GBP), možnost nákupů, večeře v rodině.

5. denSnídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do oblasti národního parku Dartmoor - procházka po okolí v typické krajině vřesovišť a mezi poníky, dle času zastávka ve vesničce Widecombe, večeře v rodině.

6. den Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do rybářského městečka Brixham, po návratu bowling (3 GBP), večeře v rodině.

7. den Snídaně v rodině, ráno odjezd do Londýna, cestou zastávka na Stonehenge (8,30 a 13,90 GBP) a ve Windsoru (9,90 a 16,70 GBP), spojená s prohlídkou letního královského sídla. Večer příjezd na místo ubytování v Londýně, večeře v rodinách.

8. den Snídaně v rodině, celodenní pěší prohlídka Londýna – návštěva muzea voskových figurín Madame Tussauds (25,80 a 30 GBP), přesun metrem do centra města (1,80 a 4,70 GBP), Trafalgar Square, Leicester Square, Picadilly Circus, Buckingham Palace, Horse Guards, Downing Street, Westminster Abbey, Houses of Pairlament, vyhlídkové kolo London Eye (12,60 a 17,95 GBP), večer odjezd domů.

9. den příjezd do České/Slovenské republiky na určené místo.

Alternativa pro odpolední program: návštěva zábavního parku Woodlands (8,60 GBP)