Informácia o spracovávaní osobných údajov

Milí návštevníci stránky, milí študenti, rodičia a priatelia Jazykovej školy VAGeS,
dovoľte, aby sme vás informovali o tom, ako spracovávame vaše osobné údaje.

Návštevník www-jazykove-kurzy-nitra.sk

Pokiaľ nás kontaktujete prostredníctvom niektorých z kontaktných formulárov, ktoré obsahuje táto stránka, uložíme si v našej databáze osobné údaje, ktoré vo formulári poskytnete, najmä:

Vaša správa z webu, ktorá tieto údaje obsahuje nám príde na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., čo nám umožňuje reagovať na vašu požiadavku.
Údaje sa zároveň uložia do databázy redakčného systému webu, kde zostanú uložené po dobu maximálne 5 rokov. Kontakty budú použité na zasielanie informačných emailov a newslettrov o jazykovom vzdelávaní všeobecne, ako aj o produktoch, službách a akciách našej školy. Zo zasielania emailov a odberu newslettra je kedykoľvek možné sa odhlásiť – postup odhlásenia nájdete v samotnom emaile či newslettri.
Môžete tiež požiadať o úplne vymazanie vašich osobných údajov z našej databáze zaslaním emailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Uchádzač o štúdium, študent, prípadne jeho zákonný zástupca

Pokiaľ sa u nás uchádzate o štúdium, alebo už našim študentom ste, tak spracovávame tieto vaše osobné údaje:

Tieto údaje spracovávame v súvislosti s procesom zápisu do kurzu a administrácie samotného kurzu (zasielanie informácii o platbách, zmenách v kurzoch atp.) a to po dobu zápisov a trvania kurzu a maximálne ďalších 5 rokov od ukončenia účasti v poslednom kurze.

Údaje uchovávame a spracovávame v listinnej podobe (zápisový lístok, dohoda o výučbe) a v elektronickej podobe (databáza študentov v systéme MyCat). Údaje meno a priezvisko a email môžu tiež byť použité pre účely komunikácie o jazykovom vzdelávaní všeobecne, ako aj o produktoch, službách a akciách našej školy, formou bežného emailu alebo formou newslettru. Zo zasielania emailov a odberu newslettra je kedykoľvek možné sa odhlásiť – postup odhlásenia nájdete v samotnom emaile či newslettri.

Po ukončení vašej účasti v kurzoch Jazykovej školy VAGeS môžete tiež požiadať o úplne vymazanie vašich osobných údajov z našich databáz zaslaním emailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..